Ksiegowosc elektroniczna

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i czytającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, łączy je zawsze elastyczność i możliwość obsługi. Co wysoce ważne, są one dobrane do działających wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do głów prowadzących całą księgowość, jak a instytucji liczących się w całości księgi zysków i rozchodów albo na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest szeroką gamę funkcji koniecznych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle ubogim w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z pomysłem nie sprawi kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten zasób w porównaniu z pozostałymi zapewnia znacznie większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać własne raporty i wydruki, na indywidualny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych stron z zachowaniem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje i realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w tytule; ewidencja środków trwałych, a jeszcze wartości duchowych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.